Veriyaz Telefon Numarası
Yeni Sayfa Oluşturma (İleri Düzey) | Hazır Site Video Eğitimi
Sayfa Kopyalama Sayfa Başlangıç ve Bitiş Tarihi
   
Sayfa Bağlantı Türü
 
Yeni Sayfa Oluşturma (İleri Düzey) | Hazır Site Resimli Anlatım
Bu bölüm temel ayarlara ek olarak, yeni sayfa oluştururken kullanılan gelişmiş ayarları içermektedir.Hazır Site Sayfa Kopyalama

1. Temel ayarları düzenlenmiş bir sayfa ekleyiniz.
2. (Opsiyonel Adım) Eğer yeni oluşturacağınız sayfada, kullanılacak modüller saha önceden oluşturduğunuz başka bir sayfada kullanılıyorsa, "Sayfa Kopyala" kısmından hangi sayfa kopyalanacağını seçiniz.


3. (Opsiyonel Adım) Kopyalanacak olan sayfadaki modüllerin içeriğinide aynen kopyalamak istiyorsanız "İçerik Kopyalama" kısmından kopyalanacak modülle birlikte "Kopyala" seçeneğini işsaretletiniz. Aynı Modülün boş olarak kopyalanmasını istiyorsanız modül ile birlikte "Yeni" seçeneğini işaretleyiniz.


Başlangıç Tarihi ve Bitiş Tarihi


4. Başlangıç ve Bitiş tarihi ile eklenen sayfanın hangi tarihler arasında yayında olacağını belirlemek için kullanılır.Bağlantı Türü

5.  Belirlediğimiz ayarlarda yeni bir sayfa oluşturulacak daha önceden oluşturulmuş bir sayfaya yada dosyaya bağlantı sağlanmayacaksa "Bağlantı URLsi" bölümünden "Hiçbiri" seçeneği aktif halde işlem yapılır.

Eğer oluşturulan sayfanın bağlantısına tıklandığında harici bir web sitesi acılacaksa Bağlantı Türü: "URL" olarak seçilir.
Eğer oluşturulan sayfanın bağlantısına tıklandığında daha önceden oluşturulmuş bir sayfa  acılacaksa Bağlantı Türü: "Sayfa" olarak seçilir.
Eğer oluşturulan sayfanın bağlantısına tıklandığında  dosyaya bağlantı sağlanacaksa, Bağlantı Türü: "Dosya" olarak seçilir.