Veriyaz Telefon Numarası
Silinen Bir Modülü Geri Alma | Hazır Site Video Eğitimi
Silinen Bir Modülü Geri Alma | Hazır Site Resimli Anlatım
Sildiğiniz Modülleri tekrar kurtarmak mümkündür.

Sildiğiniz bir modülü kurtarmak için "Yönetim" menüsü altındaki "Geri Dönüşüm Kutusu" seçeneğine tıklayın.


Hazır Site Geri Dönüşüm Kutusu

1. Listede "Geri Dönüşüm Kutusu" son boşaltıldığından itibaren silinen bütün modüller görüntülenir.
NOT: Eğer şu anda geri dönüşüm kutusunu tamamen boşaltmak istiyorsanız, Sayfanın en altındaki "Çöp Kutusunu Boşalt" Linkine tıklayın.
2. Geri yüklemek istediğiniz modülü "Modüller" Listesinden seçtikten sonra sağ tarağındaki "Geri Yükle" butonuna tıklayın.


Modülü Kalıcı Olarak Silme

1. Eğer sayfaların tamamını kalıcı olarak silmek istiyorsanız, Sayfanın en altındaki "Çöp Kutusunu Boşalt" Linkine tıklayın.2. Kalıcı olarak silmek istediğiniz modülü "Modüller" Listesinden seçtikten sonra sağ tarağındaki "Sil" butonuna tıklayın.
3. Karşınıza "Bu Modülü Tamamen Silmek İstediğinizden Emin misiniz?" sorusu gelecektir. "Tamam" butonuna tıklayarak sayfayı silin.


Hazır Site Geri Dönüşüm Kutusunu Boşaltma

Eğer Geri Dönüşüm Kutusundaki bütün modüller bir daha geri yüklenmesi gereği duyulmayacağından eminseniz ve Geri Dönüşüm Kutusunun Kullanımı sonraki aşamalarda daha kolay olsun istiyorsanız, Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltmanız gerekir. Geri Dönüşüm Kutusunu kalıcı olarak boşalmak için ;

1. Sayfanın en altındaki "Çöp Kutusunu Boşalt" Linkine tıklayın.
2. Karşınıza "Tüm Sayfaları ve Modülleri Tamamen Silmek İstediğinizden Emin misiniz?" sorusu gelecektir. "Tamam" butonuna tıklayarak  silin.

Geri Dönüşüm Kutusunun Boşaltıldıktan Sonraki Hali