Veriyaz Telefon Numarası
Tema Değiştirme | Hazır Site Video Eğitimi
Web Sitesinin Temasını Değiştirme | Hazır Site Resimli Anlatım
Tema web sitenizin görünümü ve düzenini tanımlamak için kullanılan bir kelimedir. Ve birkaç basit tıklama ile değiştirilebilir.

Tema çok basit fakat çok ayrıntılı bişeydir. Yatay veya dikey menüler için farklı Temalar sağlanabilir, bu temaların farklı türlerde uygulanması tasarımcıya değişik görünümler oluşturma imkanı sağlar.

İşte size DotNetNuke ile birlikte birkaç örnek.  Farklı kaynaklarda da birçok Tema mevcuttur.  Özel olarak web siteniz için tasarlanmış bir Tema bile kullanılabilir.


Tema değiştirmek


Varsayılan Temanız sadece yönetici hesabı tarafından yönetilip değiştirilebilir. Yaptığınız değişiklik tüm web siteniz için geçerli olacaktır.

1. "Yönetim" menüsünden "Arayüzler" seçeneğine tıklayın.

2. "Arayüzler" Seçeneğinden bir arayüz seçin. Seçtiğiniz arayüze uygun Modül Kabı otomatik olarak gelecektir. Tema gibi farklı bir modül kabıyla değiştirmek mümkündür.
3. Seçtiğiniz arayüz ve modül kabının görüntüsü karşınıza çıkacaktır.
4. Arayüz altındaki "Uygula" linkiyle arayüzü uygulayabileceğiniz gibi "Önizleme" linkiyle nasıl görüneceğini de inceleyebilirsiniz.Aynı şekilde modül kalıbının altındaki "Uygula" linkiyle uygulayabilir yada önizleme yapabilirsiniz.
5. Sayfanın son hali.