Veriyaz Telefon Numarası
Web Tasarımı

İyi tasarlanmış, kolay gezilebilir bir web sitesi, E-Ticaretinizin başarısında büyük önem taşır. Özenerek hazırlanmış bir tasarım ve grafik, müşterilerinize başlangıçta çekici gelecektir, ama sitenizin içeriği altyapısını oluşturacaktır. Sitenizin içeriğini düzenli olarak güncellemelisiniz. Özellikle E-şirketler için bilginin zamanında aktarımı çok önemlidir.

Tasarım tutarlılığı veya bölümler arasındaki benzerlik te çok önemlidir. Sizin web siteniz de içerik ve tasarım yönünden iyi ilişkilendirilmiş olmalıdır. Logonuz ve şirketinizin adı her sayfanızda görünmelidir. İletişim bilgileriniz kolayca ulaşılabilir olmalıdır.

Müşterileriniz, ürün fiyatlarını ve servislerinizi kolaylıkla bulabilmelidir. Ürün ve servisleriniz, rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmalıdır. Değişken tedarikçilerinizin maliyetleri, e-ticaretinizi, rekabetçi bir ortama sürükler. Online alışveriş yapan müşterilerin çok sayıda farklı e-mağazalara giriş hakkı vardır, bu yüzden eğer siteniz iyi organize edilmemişse, sizin sitenizde daha az zaman geçireceklerdir. Tüketicileri yıldıran başka bir faktör de zayıf müşteri hizmetleri ve zayıf geri dönüş politikalarıdır.

Web siteleri, müşterilerin tercih edecekleri ve akıllarında kalacak şekilde tasarlanmalıdır. Bölge ve nüfus bilgileri göz önüne alınarak pazar araştırması yapılmalıdır. Bu referanslar sizin daha etkili web siteleri yapmanıza ve stratejinizi oluşturmanıza imkan verir.