Veriyaz Telefon Numarası
Kullanım Şartları Gizlilik

Müşterilerinize iyi organize edilmiş bir web sitesi, zamanında nakliyat ve etkili sunum yanında, müşterilerinizi ve e-işyerinizi yanlış anlamalardan ve yanlış yorumlardan koruyan bazı önlemler de almalısınız. Bu bölümde web sitenizde feragat ve gizlilik politikası uygulamalarını göreceğiz.

Web siteniz, müşterilerinizin özel bilgilerinin nasıl kullanılacağını içeren gizlilik politikası içermelidir. Müşterilerinize, kişisel bilgilerinin nasıl kullanılacağını bildirmek, onların sitenize ileriki ziyaretlerinde etkili olabilir.

İnternette gizlilik politikanızı yazmanıza yardımcı olabilecek birçok web sitesi bulabilirsiniz, ama bunlar çoğunlukla kendi mühürleriyle birlikte gelirler. Kullanımı kolaydır, verdikleri kod parçasını sitenize yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

E-işyerleri aynı zamanda ana feragatçılardır. Mesela bir ürünün fiyatı ve özellikleri yanlış girildiyse ve site yönetimi bu hatayı fark edene kadar, sitede birçok üründen sipariş verilmiş olsa bile, site bu feragat ve gizlilik politikaları çerçevesinde bu siparişleri iptal edebilir.