Veriyaz Telefon Numarası
E-Ticaret Gelirleri
Satış Gelirleri Ürün ve hizmet satışları ; E-ticaret sayesinde firmalar, web siteleri üzerinden mal ve hizmet satışı yaparlar.(expressmarket, veriyaz..vb)
Üyelik Gelirleri Üyelikler ; Servis sağlayıcı firma, üyelerden kendi belirlediği aylık ve yıllık periyotlarda ödeme alır. (Çeşitli arkadaşlık ve ihale sitelerinde olduğu gibi)
Komisyon Gelirleri Komisyon gelirleri ; Servis sağlayıcı, kişi ve firmaların ürünlerini satışa sunar ve satışı gerçekleşen mal yada hizmetten komisyon alır. (alışveriş ve yemek siteleri gibi)
Reklam Gelirleri Reklam gelirleri ; Popüler web siteleri, firmalardan ücret karşılığı reklam alırlar. (Gazete, arkadaşlık siteleri ve portallarda olduğu gibi)
Entegrasyon ile Gelen Gelirler Ürün ve hizmet satışları ; Kendi üzerlerinden, diğer kişisel ve kurumsal web sayfalarına geçiş sağlayarak gelir elde ederler. (google adsence gibi.)
Diğer Gelirler Diğer gelirler ; Bir takım firmalar belirli ücretler karşılığında oyun oynatır ve spor karşılaşmalarını canlı izletirler. (çeşitli oyun siteleri gibi..)